Ege Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi1811376428300611
Bitki & Hayvan Bilimi667494819464001652
Biyoloji & Biyokimya9571741620687001854
Çevre/Ekoloji3811838832900909
Çok Disiplinli4271407721600797
Ekonomi & İşletme117192111526100596
Farmakoloji & Toksikoloji379760424600705
Fizik595631214100802
İmmunoloji430170015
Kimya176973310630002485
Klinik Tıp787918795315012030011164
Malzeme Bilimi303982020800611
Matematik53116112010200806
Mikrobiyoloji890364836497001795
Moleküler Biyoloji & Genetik585712125200722
Mühendislik219490836271642104808
Nörobilim & Davranış18831013500255
Psikiyatri21214042117000547
Psikoloji64842610800264
Sanat & Beşeri Billimler5106161251410231
Sosyal Bilimler, Genel197110465118493401981
Tarım Bilimleri1904186368772408006320
Temel Bilimler, Genel965322910395001701
Uzay Bilim4015006800123
Yerbilimi4621313300104
Diğer140712942220879003622
TOPLAM2288799963625811160846045480
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Ege Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi