Ege Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi29519176594001093
Bitki & Hayvan Bilimi8167432945919002552
Biyoloji & Biyokimya108121520341109002459
Çevre/Ekoloji4593372016518001350
Çok Disiplinli4972051528511001256
Ekonomi & İşletme127268152336900802
Farmakoloji & Toksikoloji53010627391001036
Fizik7467735292001123
İmmunoloji291101230064
Kimya191381614977002991
Klinik Tıp11783290011940644084019620
Malzeme Bilimi3431072023600688
Matematik61519012116300981
Mikrobiyoloji10604241461937002496
Moleküler Biyoloji & Genetik70897618176001005
Mühendislik2699120866492791406817
Nörobilim & Davranış249351165910361
Psikiyatri33120863523900819
Psikoloji811033720200396
Sanat & Beşeri Billimler151472928134480401
Sosyal Bilimler, Genel26916871272471118603454
Tarım Bilimleri230225441261293707008808
Temel Bilimler, Genel10933942957971102545
Uzay Bilim98280010600232
Yerbilimi48203113700209
Diğer19461768641222121106022
TOPLAM301331409472413562320865069580
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Ege Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi