Ege Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi324213106643001196
Bitki & Hayvan Bilimi8577613065978002691
Biyoloji & Biyokimya112523520371144002561
Çevre/Ekoloji4733562220555001426
Çok Disiplinli5142231635559001347
Ekonomi & İşletme129304173240700889
Farmakoloji & Toksikoloji558111412458001143
Fizik7527935329001168
İmmunoloji271101260065
Kimya2032967141145003294
Klinik Tıp12919327612646653514022142
Malzeme Bilimi3351132025600706
Matematik650215121202001080
Mikrobiyoloji111245214681027002673
Moleküler Biyoloji & Genetik761107620185001079
Mühendislik2914133778693130407532
Nörobilim & Davranış252381179010399
Psikiyatri37622673526300907
Psikoloji861103721300419
Sanat & Beşeri Billimler271633242180490493
Sosyal Bilimler, Genel290192014429312811503943
Tarım Bilimleri237926641311393902009215
Temel Bilimler, Genel118142434741152102866
Uzay Bilim96280011500239
Yerbilimi54254115300237
Diğer19981835701282376106408
TOPLAM322211532279315872612075076118
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Ege Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi