Ege Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Yayın Sayılarının Dağılımı
Alan
ISI Dergilerinde Makale
Diğer Dergilerde Makale
Kitap
Kitapta Bölüm
Bildiri
Ansiklopedi Konusu
Diğer
Toplam
Bilgisayar Bilimi110514410700276
Bitki & Hayvan Bilimi54128742166001000
Biyoloji & Biyokimya872148520428001473
Çevre/Ekoloji3101134113400562
Çok Disiplinli322987314100571
Ekonomi & İşletme117181101225700577
Farmakoloji & Toksikoloji321680213900530
Fizik476571212100657
İmmunoloji11015008
Kimya171063310584002370
Klinik Tıp6149149024100411008174
Malzeme Bilimi178521012400355
Matematik2351001108800434
Mikrobiyoloji794284812380001478
Moleküler Biyoloji & Genetik39267114000501
Mühendislik190981729151437004207
Nörobilim & Davranış17427012500227
Psikiyatri17212241814800464
Psikoloji4250112800122
Sanat & Beşeri Billimler68916940410201
Sosyal Bilimler, Genel17492856109377301647
Tarım Bilimleri1689151855691681005012
Temel Bilimler, Genel91124788280001454
Uzay Bilim32400470083
Yerbilimi411111220076
Diğer1083946158476002528
TOPLAM187617819268409768644034987
The ISI Indekslerinde Taranan Dergilerde En Fazla Yayın Yapılan Araştırma Alanları chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre ISI Indekslerinde Taranan Dergilerdeki Makale Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Ege Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi