Ege Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi65219641153178
Bitki & Hayvan Bilimi1650724411738745596
Biyoloji & Biyokimya15554139265120337
Çevre/Ekoloji99301408776422368
Çok Disiplinli11831081211614611280
Ekonomi & İşletme21023119810890
Farmakoloji & Toksikoloji57008420401148
Fizik45118531010137
İmmunoloji300150000018
Kimya1013220380331324
Klinik Tıp5704279935815380
Malzeme Bilimi1502365020161
Matematik300130000016
Mikrobiyoloji423112041001172
Moleküler Biyoloji & Genetik74026452121151
Mühendislik338302158129192818101074
Nörobilim & Davranış1900340211057
Psikiyatri10092000315
Psikoloji900423020157
Sanat & Beşeri Billimler100363130246
Sosyal Bilimler, Genel4525184481014511324
Tarım Bilimleri29522991816025245151473
Temel Bilimler, Genel330195130334152
Uzay Bilim2800122000244
Yerbilimi14002716003161
Diğer592431732131017445
TOPLAM186256963885618117131741657004
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Ege Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi