Ege Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi65219641153178
Bitki & Hayvan Bilimi16908245117310745604
Biyoloji & Biyokimya15554139265120337
Çevre/Ekoloji99301418776422369
Çok Disiplinli13631087221618611309
Ekonomi & İşletme21023219810891
Farmakoloji & Toksikoloji57008420401148
Fizik43118831010138
İmmunoloji300150000018
Kimya1013220380331324
Klinik Tıp5804281935915384
Malzeme Bilimi1602385020164
Matematik300130000016
Mikrobiyoloji453112041001175
Moleküler Biyoloji & Genetik75026452121152
Mühendislik349342259829192918101108
Nörobilim & Davranış1900340211057
Psikiyatri10092000315
Psikoloji900423020157
Sanat & Beşeri Billimler100363131247
Sosyal Bilimler, Genel4525191491114612335
Tarım Bilimleri31022992616925255151506
Temel Bilimler, Genel330195130334152
Uzay Bilim2800122000244
Yerbilimi14002716003161
Diğer602431932131117449
TOPLAM191560983935629118140771667138
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Ege Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi