Ege Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Duyurular
Alanlara Göre Proje Sayılarının Dağılımı
TBTK: TÜBİTAK Projesi
SANT: Sanayi Tezleri Araştırma Projesi
KBDP: Kalkınma Bakanlığı Destekli Proje
BAPA: BAP Destekli Araştırma Projesi
UKDP: Diğer Ulusal Kurumlarca Desteklenen Projeler
ABÇP: Avrupa Birliği Çerçeve Projesi
ABDP: Avrupa Birliği Destekli Diğer Projeler
UABP: Uluslararası Kurumlarca Bilimsel Arştırma Projesi
DGRP: Diğer Projeler
ALAN
TBTK
SANT
KBDP
BAPA
UKDP
ABCP
ABDP
UABP
DGRP
TOPLAM
Bilgisayar Bilimi57218031143152
Bitki & Hayvan Bilimi1500623210437438544
Biyoloji & Biyokimya14054136264120318
Çevre/Ekoloji93301408276420355
Çok Disiplinli973107017151259238
Ekonomi & İşletme20022619810581
Farmakoloji & Toksikoloji55007720301138
Fizik42117931010128
İmmunoloji300140000017
Kimya913219580331306
Klinik Tıp4903268934611353
Malzeme Bilimi1001344010151
Matematik300140000017
Mikrobiyoloji33319741001140
Moleküler Biyoloji & Genetik68026232120140
Mühendislik28324195072315241610921
Nörobilim & Davranış1500320210050
Psikiyatri10082000314
Psikoloji800383020152
Sanat & Beşeri Billimler100322130241
Sosyal Bilimler, Genel402516340712410283
Tarım Bilimleri28423088914922235151419
Temel Bilimler, Genel290191120346146
Uzay Bilim2700121000242
Yerbilimi800200003132
Diğer492428732131017405
TOPLAM165650923603548105118641476383
The En Fazla Proje Üretilen Araştırma Alanlarının Dağılımı chart showing Toplam series.
The Araştırma Alanlarına Göre Proje Sayıları chart showing Toplam series.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2018
Ege Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi