Ege Üniversitesi
Akademik Veri Yönetim Sistemi
Mesleki Deneyim
AKADEMİK ÜNVANLAR / GÖREVLER
Dr.Öğr.Üyesi, EGE ÜNİVERSİTESİ, MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ, 2018 - Devam Ediyor
Yrd.Doç.Dr., EGE ÜNİVERSİTESİ, MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ, 2013 - 2018
Arş.Gör., EGE ÜNİVERSİTESİ, MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ, 2007 - 2013
YÖNETİLEN TEZLER
Yüksek Lisans, A.Gül, "Rekombinant anti-HER2 antikoru üretimi için ekspresyon vektörü geliştirilmesi ve konak hücrede ekspresyonunun gösterilmesi", EGE ÜNIVERSITESI Fen Bilimleri Enstitüsü Biyomühendislik Anabilim Dalı, Ocak, 2017.
Yüksek Lisans, G.Örs, "Meme, akcigˆer ve prostat kanserinin ortak miRNA'larının meta analiz ile belirlenmesi ve biyobelirtec¸ olarak kullanım potansiyellerinin aras¸tırılması", EGE ÜNIVERSITESI Fen Bilimleri Enstitüsü Biyomühendislik Anabilim Dalı, Ocak, 2017.
Yüksek Lisans, P.Sağlam Metiner, "Yüksek katyonik özellikli nanoteknolojik adjuvan sistemlerinin geliştirilmesi ve etkinliğinin Her2 meme kanseri DNA aşısı modelinde gösterilmesi", EGE ÜNIVERSITESI Fen Bilimleri Enstitüsü Biyomühendislik Anabilim Dalı, Ocak, 2017.
Yüksek Lisans, Ö.Özaslan, "Monoklonal antikor (MAb) saflaştırma prosesinin optimizasyonu", EGE ÜNIVERSITESI Fen Bilimleri Enstitüsü Biyomühendislik Anabilim Dalı, Ocak, 2016.
Yüksek Lisans, I.Kimiz, "Monoklonal antikor üreten rekombinant çin hamster yumurtalık (rCHO) hücreleri için serumsuz ortam (SFM) tasarımı", EGE ÜNIVERSITESI Fen Bilimleri Enstitüsü Biyomühendislik Anabilim Dalı, Ocak, 2016.
Akademik Veri Yönetim Sistemi | All Rights Reserved | Abis Teknoloji © 2019
Ege Üniversitesi BAP Koordinasyon Birimi