QUANTITATIVE INHERITANCE OF SOME WHEAT AGRONOMIC TRAITS


Tonk F. A. , Ilker E., Tosun M.

BULGARIAN JOURNAL OF AGRICULTURAL SCIENCE, cilt.17, ss.783-788, 2011 (SCI İndekslerine Giren Dergi)

  • Cilt numarası: 17 Konu: 6
  • Basım Tarihi: 2011
  • Doi Numarası: 10.1139/g05-055
  • Dergi Adı: BULGARIAN JOURNAL OF AGRICULTURAL SCIENCE
  • Sayfa Sayısı: ss.783-788

Özet

AYKUT TONK,F., E. ILKER and M. TOSUN, 2011. Quantitative inheritance of some wheat agronomic traits. Bulg. J. Agric. Sci., 17: 783-788